Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kráľovná Alžbeta oslávi 90. narodeniny: Aký má vzťah k pravnúčatám?

marec 21, 2016 - 12:07
Britská kráľovná oslávi presne o mesiac svoje deväťdesiate narodeniny. Pri tejto príležitosti vznikne nový dokumentárny film s názvom Our Queen at Ninety. V dokumente sa objavia rozhovory s členmi kráľovskej rodiny. Jeho tvorcovia zatiaľ zverejnili ukážku, v ktorej Kate Middleton opisuje vzťah kráľovnej k svojim pravnúčatám.
Foto: 
Instagram The British Monarchy

Kráľovná Alžbeta II. je najdlhšie žijúcim monarchom Veľkej Británie a momentálne aj najstaršou vládnucou hlavou štátu na svete, čím si vyslúžila uznanie a rešpekt sveta. K členom svojej rodiny, najmä k tým najmenším, sa však správa ako bežná dobrosrdečná babička. Priznala to v rozhovore vojvodkyňa Kate, ktorá Británii porodila princa Georgea a princeznú Charlotte. „George má len dva a pol roka a volá ju Gan-Gan. Vždy nechá drobný darček alebo niečo v ich izbe, keď sem prídeme na návštevu. Tak ukazuje lásku svojej rodine.“ Povedala vojvodkyňa o Kráľovnej.

british_royal_family_030.jpg

Kráľovná Alžbeta II.
Kráľovná Alžbeta II.
Foto: 
Instagram The British Monarchy
Kráľovná Alžbeta II.

Princ George bol prvým pravnúčaťom deväťdesiatročnej panovníčky. Špeciálne puto má aj s princeznou Charlotte. „Kráľovná bola skutočne nadšená, že máme malé dievčatko. Myslím si, že hneď ako sme prišli späť sem do Kensingtonského paláca, ona bola jeden z prvých návštevníkov. Myslím si, že má Charlotte veľmi rada. Vždy sleduje, čo má za lubom.“ 

british_royal_family_029.jpg

Vojvoda z Cambridge s rodinou
Vojvoda z Cambridge s rodinou
Foto: 
Instagram Kensington Royal
Vojvoda z Cambridge s rodinou

Vojvodkyňa Kate je podľa správ z okolia kráľovského dvora opäť tehotná. Tentoraz by mala čakať dvojičky, ďalšie dievčatká. Kate Middleton ukázala fotografiu z ultrazvuku manželovi, princovi Williamovi, ktorý si myslel, že žartuje. O ďalšie dieťa sa totiž nepokúšali. Podľa spomínaného zdroja je však vojvodkyňa približne v 17. týždni tehotenstva. Ak je to pravda, Kráľovná bude mať ďalšie dôvody na radosť.

Zdroj: Hollywood LifeElle

- - Inzercia - -