Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Kaviareň Starbucks už aj v Bratislave

máj 31, 2016 - 13:07
Prvú kaviareň Starbucks na Slovensku dnes otvorili v nákupnom centre Aupark, v partnerskej spolupráci so spoločnosťou AmRest. Slovenskí zákazníci tak majú prvýkrát možnosť vychutnať si lahodnú, baristami ručne pripravenú kávu v krásnej a príjemnej novej kaviarni.
Foto: 

Prvých zákazníkov privítali nové priestory kaviarne krátko po desiatej hodine. Slávnostné otvorenie sprevádzalo prestrihnutie pásky, ktorého sa ujal prezident spoločnosti AmRest Adam Mularuk. Ten sa vyjadril: „AmRest otvára prvú kaviareň Starbucks na Slovensku formou licenčnej zmluvy so Starbucks. Dúfame, že si lokálni zákazníci zamilujú jedinečnú atmosféru Starbucks a jeho vynikajúci zákaznícky servis a že s nami budú zdieľať vášeň pre kávu tej najvyššej kvality.“

Kaviareň Starbucks v Auparku bola navrhnutá tak, aby odrážala životný štýl zákazníkov, ktorí ju budú navštevovať, a tiež ako oslava histórie značky Starbucks. Ako hold prvej kaviarni Starbucks na Slovensku je pri vchode kresba prvej kaviarne Starbucks na Pike Place Market v Seattli. Dizajn kaviarne pripomína tiež mytológiu spojenú so sirénou v logu Starbucks a s Bielou veľrybou.

Hlavnými rysmi interiéru sú na mieru vyrobené tapety s motívom vetví kávovníka a čiernobiele fotografie zobrazujúce pestovanie kávy. Za barom sa nachádza pokojnejšia zóna s dvoma „skupinovými stolmi“ a dlhou pracovnou doskou, ktorá podporuje väčšie prepojenie medzi zákazníkmi a zamestnancami.

„Touto novou kaviarňou oslavuje AmRest už svoju 250. kaviareň Starbucks v strednej Európe. Sme hrdí na partnerstvo s AmRestom v tomto regióne a tešíme sa na otvorenie dvoch ďalších krásnych kaviarní do konca roka,“ dodáva Rhys Iley, viceprezident Starbucks pre oblasť licencií v Európe, Afrike a na Strednom východe a maloobchodu vo Veľkej Británii.

Kaviareň Starbucks v bratislavskom Auparku má rozlohu 220m2 a zákazníkom ponúka celkom 119 miest na sedenie.

- - Inzercia - -