Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ/ukončená/: Vyhrajte lístky na VIP premiéru filmu PODFUKÁRI 2

jún 09, 2016 - 10:11
Keď chcete zažiť ešte viac! Zapojte sa do súťaže a vyhrajte VIP lístky na slávnostné uvedenie unikátnej filmovej technológie SUPERSCREEN v multiplexe Cinema City Aupark Bratislava.
Foto: 

Na Slovensko do multiplexu Cinema City, Aupark Bratislava prichádza novinka, unikátna filmová technológia SUPERSCREEN, jediná v kontinentálnej Európe. Projekcia SUPERSCREEN prináša dokonalé spojenie zvuku a obrazu. Výnimočnosť projekcie v kinosále SUPERSCREEN je založená na veľkolepom obrazovom zážitku, ktorý umocňuje viacrozmerný, 128 kanálový zvuk Dolby Atmos. 128 kanálov znamená 128 rôznych zvukov, pri ktorých budete mať pocit, že ste vtiahnutý priamo do filmového deja, pretože zvuk sa šíri priestorovo, budete počuť výbuchy áut, padajúce mrakodrapy či revúcich dinosaurov. V modernej, 465 miestnej kinosále s novými sedadlami väčších rozmerov budú filmy fantastickým zážitkom, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

nysm_sscreen_600x400_sk.jpg

Foto: 
Cinema City

To všetko môžete zažiť, ak sa zapojíte do súťaže o pozvánky na slávnostnú premiéru filmu PODFUKÁRI 2 s welcome drinkom, ktorá sa bude konať 15.6.2016 o 19:00 v Cinema City Aupark Bratislava v kinosále číslo 1. Pozvánka platí pre 2 osoby.

Odpovedzte správne na súťažnú otázku a vyhrajte:

KOĽKO RÔZNYCH ZVUKOV PONÚKA UNIKÁTNA TECHNOLÓGIA DOLBY ATMOS?

A)      128
B)       213

Správna odpoveď: A

výhercovia:

1. Matej Paluch
2. Jana Bizonova
3. Patrícia Dvončová
4. Martina Blahová
5. Daniela Kutkova
6. Silvia Janáčová
7. Denisa Šebeňová
8. Andrea Nováková
9. Lenka Krajčová

 

 

- - Inzercia - -