Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Keď chceš zažiť viac!

jún 16, 2016 - 14:08
Na Slovensko do multiplexu Cinema City, Aupark v krátkom čase prišla už druhá absolútna novinka po projekcii celovečerných filmov v 4D formáte, unikátna filmová technológia SUPERSCREEN, jediná v kontinentálnej Európe.
Foto: 
Shutterstock

Projekcia SUPERSCREEN prináša dokonalé spojenie zvuku a obrazu, ktorý ťa vtiahne okamžite do deja a dopraje vychutnať si zážitok z filmu, ako ešte nikdy predtým. „Sme veľmi radi, že v tak krátkom čase môžeme divákom Cinema City na Slovensku priniesť opäť svetovú novinku, tento raz SUPERSCREEN. Po Veľkej Británii sme na Slovensku druhou krajinou v Európe, ktorá prináša túto technológiu,“ hovorí Robert Švec, marketingový manažér Cinema City pre Českú a Slovenskú republiku.

Výnimočnosť projekcie v kinosále SUPERSCREEN je založená práve na veľkolepom obrazovom zážitku, film sa premieta na plátno v duálnej projekcii z dvoch projektorov zároveň. Celkový zážitok zo sledovania filmu navyše umocňuje viacrozmerný, 128 kanálový zvuk Dolby Atmos. 128 kanálov znamená 128 rôznych zvukov, pri ktorých budeš mať pocit, že si vtiahnutý priamo do filmového deja, pretože zvuk sa šíri priestorovo, je čistý a fascinujúci. Dolby Atmos je v súčasnosti najdokonalejší zvuk v kine, aký kedy existoval. Dokáže navodiť reálnu atmosféru – nie na plátne, ale priamo pred sebou budeš počuť výbuchy áut, padajúce mrakodrapy či revúcich dinosaurov. Každý film bude fantastickým a vzrušujúcim zážitkom, na ktorý budeš dlho spomínať. Zvuk sa bude rozplývať tesne nad tvojou hlavou, prenikne do každého kúta kinosály a film ožije v dych vyrážajúcich zvukových detailoch. Podmanivá sila zvuku rozbúši tvoje srdce, uvoľní adrenalín, utíši dych a tvoja myseľ dosiahne nezabudnuteľný pocit pohody a relaxu. A to všetko zažiješ jedine v Cinema City, Aupark!

V modernej, 465 miestnej kinosále s projekciou SUPERSCREEN v Cinema City, Aupark v Bratislave si vychutnáš nezabudnuteľný, intenzívny obrazový a zvukový filmový zážitok. Od 16. júna, 2016 poď do toho a pozri si pokračovanie úspešnej akčnej komédie Podfukári 2. Tento trháky si v slovenskom dabingu môžeš naplno užiť v nových, komfortnejších sedadlách. Ceny lístkov SUPERSCREEN na 2D premietanie sa pohybujú od 6 Eur, na 3 D premietanie od 7 Eur. Ak chceš urobiť radosť svojim blízkym alebo kamarátom, môžeš si zakúpiť SUPERSCREEN darčekové poukážky na 2D a 3D premietanie.

Keď chceš zažiť viac, nenechaj si ujsť jedinečný filmový zážitok s unikátnou filmovou technológiu SUPERSCREEN, jedine v Cinema City, Aupark!   

- - Inzercia - -