Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nie je laser ako laser: Majte aj vy dokonale hladkú pokožku bez chĺpkov

november 02, 2016 - 10:02
Mnohé dámy, ktoré sa rozhodli absolvovať epiláciu doterajšími metódami neboli spokojné s výsledkom. O tom, aký spôsob je v dnešnej dobe najefektívnejší, vie MUDr. Lucia Podhorová, Slovenka roka 2016 v kategórii Biznis a manažment, z kliniky Dermarevolta v Bratislave v Jarovciach, ktorá na Slovensko priniesla nový koncept v starostlivosti o pokožku.
Foto: 
Shutterstock

Každá žena túži po bezchybnej, hladkej pokožke bez chĺpkov. Pri dočasných metódach, akou je napríklad vosková epilácia, dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom. Účinok však trvá len niekoľko týždňov, lebo chĺpky potom znova dorastú. Navyše, opakované trhanie chĺpkov zvyšuje riziko ich zarastania. Ošetrenie niektorými typmi laserov, napríklad diódovými lasermi, je pre pacienta veľmi bolestivé. Epilácia pomocou IPL technológie, ktorá je často nesprávne označovaná ako laser, má len dočasné účinky. Obrovským rizikom je absolvovať epiláciu v prostredí kozmetického salónu. Hrozia popáleniny a trvalé následky. Laser patrí jednoznačne do rúk lekára, prípadne certifikovanej zdravotnej sestry v zdravotníckom zariadení.

Hrozia popáleniny a trvalé následky. Laser patrí jednoznačne do rúk lekára, prípadne certifikovanej zdravotnej sestry v zdravotníckom zariadení. Najefektívnejším a pre pacienta najkomfortnejším typom laserovej epilácie je v dnešnej dobe alexandritový laser. Laser Candela Gentle Lase Pro sa vyznačuje vynikajúcou efektivitou a maximálnym komfortom pre pacienta. Obsahuje prevratné patentované chladenie, vďaka ktorému je ošetrenie šetrné a bezbolestné.

Celý článok nájdete v aktuálnom vydaní Slovenka Zdravie rodiny

- - Inzercia - -