Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Mamba Dasha krstila nový album: Vyzerala ako ľadová kráľovná!

december 15, 2016 - 18:04
Speváčka Dáša Šarközyová známa aj ako Mamba Dasha pokrstila vo štvrtok večer v jednom z bratislavských podnikov svoj debutový album Pani s podtitulom #emócie.
Foto: 

Album oficiálne uzrel svetlo sveta už začiatkom októbra, no zverejnený bol len v speváčkinom e-shope, pričom na pulty obchodov sa podľa jej slov dostal pred mesiacom a o pár dní bude distribuovaný aj digitálne. 

Ohlasy Mambinho okolia na jej prvotinu sú vraj zatiaľ veľmi priaznivé. „Reakcie na album ma veľmi milo prekvapujú. Dostávam správy skoro každý deň a väčšina fanúšikov mi píše, že je veľmi návykový a že sú na ňom závislí. Baví ma zároveň sledovať odlišné názory na najlepší song z albumu. Keby som to celé mala zhodnotiť len podľa reakcií okolia, povedala by som, že sa album vydaril presne tak, ako mal,“ povedala speváčka v rozhovore pre agentúru SITA. 

Mladá Bratislavčanka je však napriek tomu k sebe kritická. „Som náročný človek a som aj veľmi sebakritická, takže sa musím pri hodnotení albumu krotiť,“ zasmiala sa. „Samozrejme, že si s odstupom času každý umelec povie, že to jeho dielo mohlo byť tu a tam ešte o kúsok lepšie, ale snažím sa to nerobiť a vychutnávam si svoj debut so všetkým, čo v sebe má. A myslím, že ma baví,“ poznamenala Mamba Dasha. 

Album pokrstila modelka Eva Cifrová bozkom z lásky. „Dlho som rozmýšľala nad krstným rodičom a potom mi napadlo, že keďže má album názov Pani, mala by to byť nejaká silná, úžasná žena. A keďže je tam zároveň podtitul #emócie, tak by to mala byť žena, ktorá je mi blízka. Z toho mi úplne samozrejme vyšla Evka Cifrová, ktorá je mojou najlepšou priateľkou už asi desať rokov. A keďže som chcela, aby sa album pokrstil emóciou a najväčšia a najsilnejšia emócia na svete je predsa láska, tak sme album pokrstili bozkom z lásky - pusou od Evičky,“ uviedla Mamba Dasha, ktorá počas večera predstavila aj videoklip k piesni Cold Love.

Pieseň Cold Love je jedna z tých smutnejších, ale rozhodla som sa, že klip bude, naopak, motivačný. Jeho hlavnou myšlienkou je, že každý sa môže zachrániť a urobiť šťastným iba sám. Je to taký ten typický príbeh, kde zakliata princezná - v tomto prípade ľadová kráľovná - čaká vo svojom zámku na niekoho, kto ju príde zachrániť, no v konečnom dôsledku je to iba ona sama, kto to môže urobiť,“ priblížila speváčka. „Videoklip sme nakrúcali na Devíne a v ľadovom klube, kde sme aj krstili album,“ dodala. 

Mamba Dasha ft. Anonym - Cold Love |OFFICIAL VIDEO|

Autor: 
Youtube

SITA

- - Inzercia - -