Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Mamičky, nezabúdajte po pôrode ani na seba. Váš drobček si zaslúži krásnu a zdravú maminu!

december 21, 2016 - 10:01
Stať sa po prvýkrát mamou je pre každú z nás neopísateľný pocit. Niektoré z nás to zvládajú s prehľadom, iné s vypätím všetkých síl a pocitom absolútneho vyčerpania. Je to úplne pochopiteľné. Nielen tehotenstvo a pôrod, ale aj nedostatok spánku a dojčenie dajú nášmu telu poriadne zabrať.
Foto: 

Pri dojčení dávate svojmu dieťatku to najlepšie zo seba. A to doslova.

Tehotenstvo ste zvládli. Pôrod, chvalabohu, tiež. Prichádza to krásne obdobie, kedy by ste sa mali tešiť zo vzájomnej blízkosti s malým človiečikom a užívať si spoločné chvíle. Ak ste sa rozhodli, že vášho drobčeka budete dojčiť, urobili ste dobre. Materské mlieko je jednoznačne to najlepšie, čo môžete svojmu dieťatku zo seba darovať. A v tomto prípade určite platí že čím dlhšie, tým lepšie! No ak sa chcete po pôrode dostať čím skôr do pôvodnej formy, nemali by ste zabúdať ani na seba. Všetky živiny, a najmä bielkoviny, ktoré svojim ratolestiam pri dojčení odovzdáte ďalej, vám totiž niekde nutne musia chýbať. Aj preto má väčšina mamičiek ešte dlho po pôrode čo robiť, aby sa dostala do pôvodnej formy. Padanie vlasov, kruhy pod očami, unavená dehydrovaná pleť, nepekné strie či bolestivé rany - to je len malá časť veľkých problémov, s ktorými sa mnohé novopečené maminy po pôrode musia popasovať. A to ani nehovoríme o tom, že nejedna mamina môže byť pri dlhodobom dojčení ohrozená i spaľovaním svaloviny, či budúcou osteoporózou!

Mamičky, pomôžte svojmu telu po pôrode kolagénom.

Ako si teda pomôcť, aby ste svojim drobcom pri dojčení dali zo seba to najlepšie, a zároveň svojmu telu dodali všetko potrebné, o čo týmto spôsobom prichádza? Poradíme vám. Samozrejme, treba sa v prvom rade zdravo a kvalitne stravovať. Na diéty teraz rozhodne nie je vhodná doba! O tom, čo je alebo nie je vhodné jesť počas dojčenia sa už popísalo veľa. No čo je rovnako dôležité, nezabúdajte ani veľa piť. Najlepšia je samozrejme čistá voda – neperlivá či jemne perlivá, ale aj všetky možné čaje (bez kofeínu), ovocné, či bylinné čaje vhodné pri dojčení.
Svojmu telu však môžete pri dojčení pomôcť aj tak, že si každé ráno doprajete pohár kolagénu, najdôležitejšej stavebnej bielkoviny v našom tele. Prečo doplniť práve kolagén? Pretože jeden pohár 100% prírodného kolagénu denne vám pomôže výrazne urýchliť hojenie po pôrode, a pomáha aj pri všetkých komplikáciách, spôsobených dlhodobým dojčením – od precitlivenosti zubov, cez vypadávanie vlasov, zhoršenú pleť, až po bolestivé kĺby. Dobrá správa je, že kolagén pri pravidelnom užívaní zároveň funguje ako elixír krásy, takže vám po pôrode výrazne zlepší nielen vaše zdravie, ale aj tak potrebné sebavedomie!

collagen.png

Foto: 
incacollagen.sk.

Napite sa do krásy a načerpajte novú silu. Vaše dieťatko si zaslúži zdravú a oddýchnutú maminu!

Pýtate sa, prečo kolagén piť, keď sa bežne predáva napríklad v tabletkách? Pretože nie je kolagén ako kolagén. Aby sa dobre vstrebal a účinkoval tak ako má, musí byť živý, teda „bio-aktívny“, s ktorý naše telo dokáže pracovať ako s vlastným. A taký sa zatiaľ vyrába výlučne vo forme prášku, ktorý sa jednoducho rozpustí vo vode a vypije! Ak chcete pre vás a vaše dieťatko to najlepšie, vyskúšajte Inca Collagen, výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského bio-aktívneho kolagénu bez prísad. Nielenže obsahuje až 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, ale je absolútne bezpečný pre vás i vaše dieťatko, takže ho môžete užívať aj počas dojčenia. Doplníte si tak nielen potrebné bielkoviny, ale aj energiu potrebnú na to, aby ste každé ráno po náročnej noci zvládli s úsmevom. Odmenou Vám bude šťastný úsmev vášho bábätka!

Ak Váš čerstvý otecko márne tápa, čím Vás potešiť pod vianočným stromčekom, dajte mu TIP. Pre Inca Collagen mu stačí odbehnúť do najbližšej dobrej lekárne, alebo kliknúť na www.incacollagen.sk.


NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu máte zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001

- - Inzercia - -