Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Renée Zellweger zmenená na nepoznanie: Čo stojí za jej plastikami?

január 03, 2017 - 12:59
Renée Zellwegerová dosiahla všetko, čo si žena môže priať. Za svoju prácu získala uznanie a slávu, má milujúceho muža, na konte milióny dolárov a tvár, ktorú jej závideli tisícky žien. Prečo niekto, kto má všetko, hľadá čosi viac na operačnom stole plastického chirurga?
Foto: 

Herečka Renée Zellwegerová sa vrátila. Po šesťročnej pauze od herectva ju pod hollywoodske reflektory opäť priviedol film o popletenej Bridget Jonesovej. „Ona nám ukazuje, že je v poriadku byť obyčajným človekom aj v tomto čase, keď cítime silný spoločenský tlak, aby sme žili určitým spôsobom, nejako vyzerali, dosiahli niektoré ciele a robili konkrétne veci v určitých fázach života. Akosi spochybňuje tieto názory,“ povedala o svojej postave Renée, ktorá sa v skutočnom živote ponáša na svoje filmové alterego čoraz menej.

Z kedysi bezstarostnej hviezdy s prirodzene plnými perami a „srdiečkovou“ tvárou sa po šesťročnej odmlke stal úplne iný človek. Na rozdiel od svojej filmovej postavy totiž herečka zjavne podľahla spoločenskému tlaku a kultu krásy. Takmer päťdesiatročná Renée dnes nemá skoro žiadne vrásky, má vypnuté pery, mladistvé plné líčka a celkom iný tvar tváre. „Niežeby do toho niekomu niečo bolo, ale nerozhodla som sa zmeniť svoju tvár a nepodstúpila som plastickú operáciu očného okolia,“ reagovala slávna Texasanka na komentáre o jej zmenenom výzore. Napriek viditeľným rozdielom v črtách jej tváre a absencii vrások, herečka roky vytrvalo odmieta, že by niekedy absolvovala akúkoľvek estetickú operáciu.

Estetici v tom majú jasno

K novému vzhľadu hviezdy sa od jej návratu na červený koberec vyjadrilo množstvo plastických chirurgov. Všetci sa zhodujú, že hviezda v posledných rokoch nepodstúpila jednu plastickú operáciu, ale množstvo estetických zákrokov. Na záznamoch z televíznych rozhovorov si napríklad možno všimnúť, že čelo a oblasť obočia sa jej pri rozprávaní vôbec nehýbu. Absenciu vrások v tejto oblasti dokážu zaručiť botoxové injekcie a vyhladenie pleti laserom.

Vďaka neprirodzene plným líčkam a nafúknutej oblasti pod očami zas pripomína umelé krásky, ktoré majú v tejto oblasti voperované permanentné výplňové materiály. Plné pery bez spadnutých kontúr sú pravdepodobne dôsledkom botoxových injekcií alebo permanentných výplní. Kedysi výrazné črty herečky, ktorej pôvod siaha k pôvodným obyvateľom Nórska Laponcom, sú dnes minulosťou. Takúto radikálnu zmenu obvykle vyvolá lifting spodnej časti tváre a krku. Zmenený tvar brady má pravdepodobne na svedomí operatívne vloženie implantátu do tejto časti tváre.

Zamilovaná a bezdetná

Celý článok si môžete prečítať v aktuálnom čísle SLOVENKA ZDRAVIE RODINY

- - Inzercia - -