Dnes je piatok, 01.júl 2022, meniny má: Diana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenskí raperi majú vynikajúci vkus na ženy: Pil C zbalil poriadnu dračicu

január 13, 2017 - 15:15
0 comments
Aj slávni a drsní raperi potrebujú vo svojom živote nežnú a romantickú polovičku. Ktorému páru najviac fandíte vy?
Foto: 

Monika & Ramon

Tanečnica s poriadnym sexepílom pomotala nielen hlavu ale aj srdce mladému raperovi Ramonovi (donedávna známy ako Rakby). Pár tvoria už osem rokov, no nie vždy to bolo medzi nimi ružové. Prekonali pár rozchodov, no vždy si našli k sebe cestu. 

rakby.jpg

Foto: 
Instagram

rakby.jpg

Foto: 
Instagram

Petra & Ego

Úspešná gynekologička, manželka a mamička dvoch krásnych princezien v jednom. Petra nie je len múdra ale aj krásna. Podporuje niekoľko charitatívnych organizácií a s manželom Egom sa ukazuje na spoločenských akciách.

egoapetra.jpg

Foto: 
Instagram

Dara & Rytmus 

Myslíme, že tento pár vám netreba extra predstavovať. Najznámejší slovenský párik šoubiznisu to ťahá spolu už pekných päť rokov. Svadby ani spoločného dieťatka sme sa ešte nedočkali, no je vidieť, že sa naozaj ľúbia. Rytmus má malú Lolu ako za vlastnú dcéru. Nesmieme zabudnúť ani na romantickú pesničku od Rytmusa, ktorú venoval svojej Dare. 

rolins.jpg

Foto: 
Instagram

Tina & Separ

Martina Kmeťová alias Tina je šťastne vydatá za rapera Separa. Obidvaja sa taktiež venujú hudbe. Tina má syna Lea s bývalým priateľom futbalistom Rišom Lásikom a s terajším manželom Mišom Kmeťom (Separom) dcérku Tiu Liliannu. V poslednej dobe sa Tina stiahla a venuje sa už len rodine. 

tina.jpg

Foto: 
Instagram

Natália & Pil C

Pred dvomi rokmi by ste meno Pil C len ťažko spoznali. Teraz však tento chalan patrí k najznámejším slovenským raperom. Musíme uznať, že Lukáš má naozaj sexi frajerku. Teraz si spoločne užívajú zaslúženú dovolenku v exotickom raji. No posúďte sami.

pilc.anatailia.jpg

Foto: 
Instagram

pilc.natalia.jpg

Foto: 
Instagram