Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Mestskí policajti v nočných hodinách kontrolovali problematické oblasti

marec 10, 2017 - 09:46
Čistota a poriadok na verejných priestranstvách, kontrola dodržiavania prevádzkových hodín, fajčenie na zastávkach mestskej hromadnej dopravy, ale aj problematika taxislužby. Na to všetko sa včera v nočných hodinách pozreli bratislavskí mestskí policajti.
Foto: 
Pixabay/ ilustračné foto

„Výsledok našej ani nie trojhodinovej špeciálnej kontroly niektorých občanov nepotešil. Počas akcie sme zistili viacero porušovaní a tieto boli následne riešené v blokovom konaní,“ povedal vrchný komisár JUDr. Rudolf Pisch, zástupca náčelníka mestskej polície.    

Mestskí policajti počas kontroly zistili 12 priestupkov na úseku čistoty a poriadku, v dvoch prípadoch nedodržanie stanovených prevádzkových hodín a v dvoch prípadoch to boli aj nezodpovední fajčiari porušujúci niektoré ustanovenia zákona na ochranu nefajčiarov tým, že fajčili na zastávkach mestskej hromadnej dopravy. V okolí Stavbárskej ulice skontrolovali viacero osôb, priestupky však zistené neboli. Kontrole sa nevyhlo ani 13 vodičov taxislužieb, pričom v jednom prípade bola zistená závada, ktorá po zadokumentovaní bola odstúpená príslušnému správnemu orgánu.

ZDROJ: bratislava.sk

- - Inzercia - -