Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pamela Anderson radí ženám zaručený liek na menopauzu!

január 04, 2019 - 08:00
Napriek tomu, že francúzsky futbalista Adil Rami (33) ju šťastnou neurobil, Pamela Anderson (51) priznala zaujímavú vec. Údajne pri ňom spoznala účinný liek na menopauzu.
Foto: 
Shutterstock

Lepšie povedané, je ním mladší milenec.

Tak sa zdá, že obdobie najväčšej slávy má niekdajšia sexbomba zo seriálu Baywatch za sebou. Podľa zahraničných médií trpí dokonca finančnými suchotami a dlžobami na daniach. Okrem toho, herečku už dlhšie nevídať ani na televíznych obrazovkách, má dvoch dospelých synov a v dome v Los Angeles trávila preto väčšinu času sama. Pamela netají, že presne v tom čase bola extrémne zasnená, temná s častými emocionálnymi výkyvmi. Dieru v osobnom živote sa tak rozhodla zaplniť charizmatickým športovcom, ktorého ale napokon opustila. Dôvod? Vraj na ňu až príliš tlačil.

Nemá šťastie na mužov

Pamela bola tri razy vydatá. S prvým manželom Tommym Lee splodila herečka už zmienených synov. Manželia sa neslávne preslávili domácim pornom a početnými fyzickými potýčkami. Zosobášili sa v roku 1995 a rozviedli o tri roky neskôr.

shutterstock_503768962.jpg

Hudobník Tommy Lee

Druhým manželom Pamely Andersonovej bol rocker Kid Rock. Iba štyri mesiace po svadbe sa však pár v roku 2007 rozviedol. Tretiu svadbu mala kráska s profesionálnym hráčom pokru Rickom Salomonom. Vzali sa v októbri 2007, rozišli iba dva mesiace po nej. Opäť sa zosobášili začiatkom roka 2014, no už v lete herečka požiadala o rozvod a v apríli 2015 bola slobodná. Hoci to práve s fešákom Adilom vyzeralo nádejne a herečka kvôli nemu neváhala opustiť milovanú Ameriku, vzťah im stroskotal. Na rozdiel od futbalistu ona viac po svadobnej obrúčke netúžila.

adil.jpg

Foto: 
Adil Rami Facebook

Pamela Anderson From 15 to 50 Years Old - Through The Years!

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -