Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z dcéry Davida Hasselhoffa vyrástla riadna kočka. Uhádnete, čomu sa venuje?

február 25, 2019 - 11:00
Po svojom slávnom otcovi zdedila poriadnu dávku exhibicionizmu. Tá sa vo veľkej miere podieľa aj na jej úspechu. Hayley Hasselhoff rozhodne vie, ako zaujať.
Foto: 
Shutterstock

Búrliváka Davida Hasselhoffa, alebo ak chcete nestarnúceho plavčíka Mitcha z populárneho seriálu Baywatch, netreba azda nikomu predstavovať. O jeho dcére však mnohí netušíte. Respektíve o tom, čomu sa venuje. Pritom v modelingu je uznávanou hviezdou. A slávu si získala vďaka kilogramom navyše.

Ak by nebola zaujímavá, tvárna, sebavedomá, so schopnosťou "predať sa", ani slávne meno by jej nepomohlo preraziť. Hayley spĺňa všetky atribúty úspešnej ženy a svojich kvalít, aj fyzického rázu, si je patrične vedomá. Nie vždy tomu ale tak bolo. Dnes skúsenejšia, a samozrejme staršia Hayley, ktorej sa v minulosti nevyhla šikana zo strany štíhlejších spolužiačok, tvrdí: "Želala by som si, aby som si už vtedy uvedomila, že dievčatá sa mi posmievali pre ich komplexy. Nemala som obetovať svoje šťastie kvôli tomu, ako mizerne ma donútili sa cítiť. "

Na margo hmotnosti veľakrát uviedla, že neuznáva žiadnu formu hanbenia sa a skrývania vlastného tela. Je rada, že módny priemysel ponúka čoraz viac oblečenia vo väčších konfekčných veľkostiach. Na tento aspekt myslí aj ona sama. V kolekciách, ktorých navrhovaniu sa popri modelingu a herectvu venuje, nezabúda ani na silnejšie ženy.

O svojom štýle tvrdí, že je sofistikovaný a sexi zároveň, pričom túži byť pre dievčatá s vyššou váhou inšpiráciou. V práci, myšlienkach a životných postojoch ju podporuje nielen početná fanúšikovská základňa, ale i slávny otec. Ten mladšej dcére venuje nemalý priestor na svojom instagramovom profile a Hayley-ne pracovného úspechy na ňom pyšne zdieľa.

Dcéra Davida Hasselhoffa je príťažlivá žena:

#MyBodyVictory: Meet Hayley Hasselhoff

Autor: 
YouTube

- - Inzercia - -