Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ministerka školstva Martina Lubyová: takto ste ju ešte nevideli!

máj 12, 2019 - 06:00
V súčasnej vláde Petra Pellegriniho je oproti minulosti oveľa väčší počet ministeriek, dokonca až štyri ministerstvá majú vo vedení ženu.
Foto: 

Jednou z nich je Martina Lubyová, ktorá je od septembra 2017 na čele nášho školstva.  

Ministerka školstva Martina Lubyová na verejnosti vystupuje vždy elegantne upravená, no uplynulú nedeľu sme ju videli trochu inak. Martina Lubyová sa totiž zúčastnila prestížného odovzdávania cien Slovenka roka a vyzerala fantasticky!

"Mala som tú česť spolu s profesorom Sivákom odovzdať cenu v kategórii Vzdelávanie. Ešte raz chcem  poďakovať a pogratulovať vzácnym ženám, ktoré boli v tejto kategórii nominované: Valburge Lobotkovej, Zuzane Sedláčekovej a Márii Vydrovej, a tiež zagratulovať ocenenej pani učiteľke Monike Podolinskej, ktorá učí rómskych žiakov z osady Rúbanka. Ako riaditeľka školy zaviedla prácu so žiakmi na báze individuálneho prístupu vysoko nad rámec bežných povinností. V kategórii šport získala ocenenie Paulína Fialková, v kategórii veda a výskum Daniela Hudecová. Veľké poďakovanie však patrí všetkým nominovaným dámam. Zaslúžia si náš obdiv a úctu," uviedla ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Martina Lubyová

Do redakcie sa nám dostala informácia, že Martina Lubyová dokonca dnes, v nedeľu 12. mája, oslavuje narodeniny. Aj touto cestou  - pani ministerka, prajeme všetko najlepšie! :-)

- - Inzercia - -