Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prichádzajú Hriešne dobré nákupy – doprajte na jeseň slobodu svojmu štýlu

október 22, 2021 - 10:54
Bohatý zoznam výhodných ponúk obľúbených značiek, originálna taška od Mikiny Dimunovej a množstvo módnych inšpirácií – tradičné Hriešne dobré nákupy sa túto jeseň nesú v znamení témy „sloboda štýlu“. Oslávte ten svoj počas dní nákupného sviatku, ktorý sa uskutoční v Auparku Bratislava v dňoch 21. až 24. októbra. Navyše, milovníkov nákupov opäť potešia online zľavové kupóny. Budú dostupné hneď na hlavnej strstránke www.hdn.sk Tvárami štýlových nákupov sú túto jeseň, Pil C a Daniela Hantuchová.
Foto: 
Aupark

Sloboda štýlu ako oslava jesene

Obľúbené nákupné centrum Aupark Bratislava prináša na jeseň už tradičné Hriešne dobré nákupy, a tentokrát chce spolu so svojimi návštevníkmi osláviť jedinečnosť a slobodu štýlu. Vďaka originálnej a bohatej ponuke desiatok rozmanitých značiek nebude problém nájsť tie pravé kúsky do vášho šatníka, nech už je váš štýl akýkoľvek. Myšlienku podporujú aj ambasádori kampane, Daniela Hantuchová a PIL C a oslavou štýlu je i jesenný model tašky pre Hriešne dobré nákupy od uznávanej dizajnérky Mikiny Dimunovej.

 Zľavové kupóny dostupné jednoducho  –  online

Po jarnom, mimoriadne pozitívnom ohlase, prináša Aupark Bratislava online kupóny i počas jesenných Hriešne dobrých nákupov. Na stránke https://hdn.sk/ tak nájde každý záujemca prehľadný zoznam všetkých nákupných kupónov, vrátane tých VIP. Kupóny sú dostupné a dobre viditeľné hneď na „homepage“. Po rozkliknutí sa zobrazí digitálny kupón na celej obrazovke. Záujemca si tak môže v detaile pozrieť danú ponuku. Navyše, online nákupné kupóny sú prispôsobené i mobilným zariadeniam, takže sú ľahko aplikovateľné aj prostredníctvom vášho smartfónu či Androidu.

 „Teší nás, že i túto jeseň môžeme prinášať radosť a pokračovať v tradícii obľúbených Hriešne dobrých nákupov. Navyše, jesenné nákupy ponúkajú opäť možnosť online kupónov, zoskupených prehľadne na stránke podujatia. Veríme, že naši návštevníci ocenia ich jednoduchú dostupnosť a vychutnajú si tak svoje nákupy ešte viac, v spoločnosti desiatok obľúbených značiek, ako aj s darčekom v podobe originálnej nákupnej tašky,“ hovorí Petra Foltýnová, marketingová manažérka Auparku Bratislava.

 Navštívte Aupark Bratislava v dňoch 21. až 24. októbra a doprajte si výhodné nákupy u obľúbených značiek. 

 

 

- - Inzercia - -