Dnes je nedeľa, 25.september 2022, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Novinka pre milovníkov módy

október 24, 2021 - 13:03
Obľúbený multibrand obchod Peek & Cloppenburg otvoril v Bratislave svoj štvtý obchod. Okrem nového konceptu predajne na zákazníkov čakajú aj nové značky či špeciálne akcie. Novinkou je aj posilnenie segmentu športovej módy.
Foto: 
Peek & Cloppenburg

„V novom obchode o rozlohe takmer 3 500 m2 nájdete pod jednou strechou množstvo  módnych značiek. Našim hlavným cieľom je prinášať zákazníkom deň čo deň rôzne štýly oblečenia na každú príležitosť, čo dosahujeme starostlivo koordinovaným sortimentom, ktorý okrem medzinárodných mien zahŕňa aj exkluzívne, veľmi obľúbené, značky. Pre ešte atraktívnejší zážitok z nakupovania sa nový obchod predstavuje v novom koncepte. Ten je jasne rozdelený na pánske a dámske poschodie. Nové usporiadanie má našim zákazníkom poskytnúť optimálnu orientáciu a inšpirovať ich rozmanitosťou ponúkaných produktov. Ďalšou novinkou je časť venovaná športu a voľnočasovým aktivitám pre mladšiu cieľovú skupinu. Športová móda vhodná na každý deň je absolútnym trendom a sme radi, že sme ju mohli ponúknuť našim zákazníkom na Slovensku,“ hovorí Paul Pörtner, riaditeľ Retail Managementu v Peek & Cloppenburg, zodpovedný za rakúsky a východoeurópsky trh.

Milovníčky, ale i milovníci módy v novom obchode v nákupnom centre Nivy nájdu tradičné - vlastné značky siete ako Jake*s, REVIEW, Christian Berg, Montego a MCNEAL, ale i novinky z dielne zvučných mien ako Tommy Hilfiger, Boss Black, Tom Tailor, Guess či Marc Cain. 

pc_nova_predajna_3.jpg

Foto: 
Peek & Cloppenburg

Novinkou v rámci predajne sú aj oddychové zóny, ktoré ocenia jednoznačne muži počas nakupovania so svojimi partnerkami. Nájdete ich nielen v rámci predajne, ale najmä v priestore skúšobných kabín.

pc_nova_predajna_5.jpg

Foto: 
Peek & Cloppenburg

- - Inzercia - -