Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

7-ročný chlapec kradol kvety a sviečku z cudzieho hrobu. Dôvod však nenechá nikoho chladným

január 02, 2022 - 08:30
Chlapec je obvinený z toho, že v Deň mŕtvych na cintoríne ukradol sviečku a kvety a dal ich na hrob svojej matky. Policajt sa nahneval, že sa chlapec znížil k takému hriechu a vzal ho na policajnú stanicu. Tam však príbeh pokračuje..
Foto: 
shutterstock

Za to, že chlapec na cintoríne kradol, mu policajt chcel uložiť trest. Malý chlapec sa len mlčky pozeral na  policajta a jeho bledú tvár. V tom mu z tváre kvapli dve slzy. Konečne začal hovoriť, kým sa mu chveli pery. Podľa jeho slov bol hrob jeho mamičky taký prázdny. Ona pritom bola dobrý anjel, ktorý si zaslúžil len to najlepšie. Závistivo sa preto pozrel na cudzí hrob, kde boli sviečky aj kvety. Malý chlapec však ani na jedno nemal peniaze. Preto sa rozhodol ich ukradnúť. Chlapec dorozprával svoj príbeh a schovával svoju tvár do dlaní. Bolo mu ľúto, čo sa stalo.

Tento príbeh neskonalej lásky k svojej mamičke a zúfalého činu policajta dojal. Malý chlapec neustále plakal a policajti sa ho snažili upokojiť. Vysvetlili mu však, že jeho mamička, ktorá leží v hrobe, nepotrebuje ukradnuté dary z cudzích hrobov. Policajti teda dali chlapcovi peniaze, aby kúpil na hrob svojej mamičky nejaké sviečky a kvety. Povedali mu, aby ho krásne ozdobil. Chlapec poďakoval policajtovi a potom hneď bežal na cintorín. Slzy mu tiekli po tvári. Ihneď vzal sviečky, ktoré za peniaze zaobstaral, a zapálil ich. Mal radosť, že pre jeho milovanú mamičku konečne svieti plamienok.

- - Inzercia - -