Dnes je štvrtok, 26.máj 2022, meniny má: Dušan
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tip na skvelý knižný darček

január 22, 2022 - 09:00
Naša kolegyňa, fantastická redaktorka Katka napísala knižku. Takú, ktorú budete chcieť ovoniavať, darovať a hlavne ju mať na nočnom stolíku. Ženy v nej trápi to isté, čo nás, akurát majú o korunku na hlave navyše.
Foto: 
Oľga Vyhlídalová

Možno si ani nevieme predstaviť, do akej miery ovplyvnili naše dejiny súkromné príbehy tých, ktorí nimi hýbali. A neboli to len muži, ale často ženy, ktoré vo svojich rukách sústreďovali oveľa viac moci, než je to história ochotná pripustiť.

Kniha Princezné prináša príbehy výnimočných žien, ktoré sa síce počas života stretávali s obdivom, no ani ich osud neušetril trápenia. Tieto ženy vedeli, ako chutí víťazstvo, poznali však aj trpkú pachuť prehry. Niektoré ľud miloval, iné nenávidel. Boli medzi nimi filmové hviezdy, hriešne svätice, vládkyne oddané svojej krajine, ale aj rebelky, ktoré sa rozhodli ísť za hlasom svojho srdca. Vojvodkyne, princezné, kňažné aristokratky, ktorým nič ľudské nebolo cudzie.

Recenzia:

"Cez príbehy známych aj menej známych žien dokázala priblížiť históriu tak, aby ste sa neunudili k smrti, naopak, uvedomili si, že za tým, čo ste sa učili na hodinách dejepisu, nie sú len nejaké anonymné mená, ale skutoční ľudia, ktorí tak ako aj my prežívajú svoje šťastné aj menej šťastné chvíle, túžia po láske, uznaní, moci, bohatstve, voľnosti…" napísala nám čitateľka Oľga.

Objednávky sú možné na : info.dorys@gmail.com.

Teraz zvýhodnená cena: Iba 11,99 € + poštovné 2,5 €

Pohrúžte sa spolu s nami do sveta žiary reflektorov po ktorých zhasnutí sa objaví nový svet.. Prekvapivý aj pre samotné aktérky. 

- - Inzercia - -