Dnes je pondelok, 04.júl 2022, meniny má: Prokop
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Máte podozrenie, že vás partner podvádza? Pozrite sa na 5 znakov, že máte pravdu

február 22, 2022 - 14:00
Všimli ste si, že sa váš partner správa v poslednú dobu inak? Neviete si však vysvetliť prečo. Zrazu ho nájdete uprostred noci na telefóne. On na to nemá zrovna originálne vysvetlenie. Máte právo byť znepokojená. Nemusíte ho hneď obviniť z nevery, mali by ste však spozornieť a sledovať znaky a zmeny správania.
Foto: 
shutterstock

Vymyká sa jeho každodennému správaniu 

Muži neveru nevedia až tak dobre zakryť. Ženy veľakrát niečo tušia ešte predtým, než majú priame dôkazy. V prípade, že je váš vzťah dlhodobý a zdieľate spolu domácnosť, dobre poznáte jeho typické správanie. To, ako sa správa v určitých situáciách a ako reaguje. Samozrejme, to nie je hmatateľný dôkaz nevery. Výrazná zmena správania však svedčí o tom, že sa niečo nezvyčajné v jeho živote deje. Nemá sa však chuť o tom s vami porozprávať. 

Reaguje prehnane a nepredvídateľne 

Niekedy je ťažké vymýšľať stále nové výhovorky ako sa dostať z domu preč. Muži sa preto veľakrát s vami pustia do boja. Pohádajú sa, aby mohli zabuchnúť dvere a odísť. Onedlho sú naopak prehnane milí a ospravedlňujú sa. Ak by sa niečo v jeho živote dialo, čo by nemal dôvod skrývať, pravdepodobne by sa s vami o tom porozprával. 

Začne viac dbať o svoj vzhľad

Z desiatich minút strávených v kúpeľni sa zrazu stane trištvrte hodina. Viac cvičí, či dbá o to, čo má na sebe a čo sa mu hodí. Keď má muž aféru, viac sa o seba stará a je na svoj vzhľad hrdý. Najviac sa však pripravuje, keď ide preč z domu bez vás. 

Stráca prehľad 

Keďže trávi veľa času aj so svojou milenkou, stráca prehľad o veciach, ktoré robil alebo povedal jej a čo vám. Môžu to byť len maličkosti či detaily, ale ľahko ho v nevere dokážu prezradiť. Naopak si môže pamätať veci, ktoré vy nie. Nikdy ste totiž o nich ani nevedeli alebo sa nestali vám. 

Extrémne sa mu zvýši libido 

Neverným mužom sa môže výrazne zvýšiť libido, čo sa prejavuje ako znovuobjavená sebadôvera. Častokrát sa zmení aj jeho správanie v posteli. Na jednej strane môžu s vami spávať oveľa častejšie ako doteraz. Sú v posteli dominantnejší až agresívni. Naopak však neverný partner môže úplne odmietať sex s vami. Ak bez sprievodných diskusií použije klišé argument, že potrebuje niečo iné, je to varovný signál. 

- - Inzercia - -