Dnes je utorok, 28.jún 2022, meniny má: Beáta

máj 26, 2022 - 09:30
Šarmantná biatlonistka Paulína Fialková sa vydávala v krásnom prostredí kaštieľa v Belej na južnom Slovensku. Šport jej natoľko prirástol k srdcu, že ovplyvnil aj výber životného partnera, jej manželom sa stal bývalý slovenský olympionik Miloš Bátovský.
FB Paulína Fialková

Miloš, podobne ako známa biatlonistka, reprezentoval Slovensko aj na olympiáde chôdzi na 20 kilometrov a 50 kilometrov. Nevesta bola naozaj krásna a úsmevy rozdávala všade navôkol.

Medzi hosťami nechýbala jej sestra Ivona, spolu s partnerom Jurajom Zvarikom. Ivona je rovnako biatlonistkou, na jeseň bude mať dvadsaťosem rokov a obe sa rozhodli v biatlonovej kariére pokračovať. Paulínu dokonca vyhlásili za Kráľovnú biatlonovej stopy sezóny 2021/2022. V pretekoch Svetového pohára v nórskom Osle sa dostala na pódium v stíhacích pretekoch, keď obsadila tretie miesto, a výborný výsledok dosiahla aj na zimnej olympiáde v Pekingu, kde v stíhačke skončila na desiatej priečke. Obom sestrám to na svadbe veľmi pristalo.