Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
4 minutes
Zatiaľ prečítané

Ako sa stať v posteli extra triedou (Očami mužov!)

marec 15, 2010 - 10:53
Ak veríte, že muža si udržíte vďaka svojej excelentnej sviečkovej na smotane, neopúšťajte sporák a my vám budeme držať palce. Ak tušíte, že chlapa si okolo prsta omotáte hlavne tak, že mu ponúknete kvalitný sex, čítajte ďalej. U najnáročnejších fajnšmejkrov sme zisťovali, aké sú kritériá, aby vás muž označil za najlepšiu milenku, akú kedy mal.
Foto: 
Kulinárske umenie, schopnosť porozumieť, tolerancia, spoločné témy na rozhovor i podobné záujmy, to všetko budete vo vzťahu potrebovať, hlavne keď obaja zostarnete. Aby ste sa však vôbec niekedy k tomu bodu dopracovali, nemali by ste zanedbávať ani vašu spálňu. Doprajte mužovi horúce chvíle plné vášne a erotiky a nestihne si ani všimnúť, že nemáte celkom ideálnu povahu.

Ale teraz vážne. Kedy si chlap povie: „Tak toto bol najlepší sex, aký som zažil!“ a kedy naopak: „Tak táto za veľa nestála...“? Na sexe by nemalo byť nič ťažké, veď to zvládne každý živočích v prírode. Lenže my sme kreatívni ľudia, ktorí sex nepraktizujú iba za účelom splodenia potomkov. Pre naše staré mamy možno už každé odbočenie od stereotypu (misionár pod perinou) patrilo medzi najväčšie hriechy, doba sa však mení. Našťastie, lebo sex môže byť veľmi lákavou hrou dospelých. Čím viac trikov ovládate, tým viac sa bude hra obom stranám páčiť, a tým väčšiu šancu máte na výhru. Navyše, skutočné dámy vedia na tejto šachovnici vyhrávať tak, že sa králi neprestanú cítiť kráľmi. Ak vaša ženská márnomyseľnosť túži po tom, aby vám muži padali k nohám, vzdychali iba vaše meno a uctievali vás ako bohyňu, budete musieť zvládnuť určité praktiky. Skôr než sa zahĺbite do príručky sexu, osvojte si túto základnú radu: Skutočne dobrá milenka necíti bolesť hlavy, nehanbí sa a nerozhádže ju ani anál.

A potom sú tu ďalšie dôležité veci:

LUKÁŠ (30), barman
Osobne najradšej spomínam na milenky, ku ktorým som aspoň niečo cítil. Keď je láska, aj sex je dobrý. Ale absolútne najviac sa mi páčilo, keď sme robili niečo, čo som vždy túžil vyskúšať, niečo, čo sa aj na internete ťažko hľadá. Nie je nad milenku, ktorá dokáže nonšalantne plniť pánske priania. Taktiež ma veľmi baví, keď žena vezme opraty do svojich rúk a keď si pri tom ešte aj dobre zahreší. Raz mi dokonca jedna dala facku! To bol úlet! A tie ostatné? Veľmi pekné, ale nudné, opité alebo s primitívnymi názormi, v posteli ako kus nehybného dreva... Tak na tie som veľmi rýchlo zabudol.JURAJ (23), študent

V tomto mám celkom jasno. Získa si ma taká, čo ma vie dobre urobiť ústami. A na doraz, až do hrdla. Mám rád, keď môžem byť dominantný a ešte radšej, keď sa potom úloha vymení. Ak ma žena väčší príťažlivý zadok, neviem odolať, aby som si neplesol. Nikdy by som však žiadnu naozaj neudrel, vzrušuje ma iba taký nevinný výprask v posteli. A pokojne mi môže prípadnú facku vrátiť! Priviazať ma k posteli, dráždiť ma a nedovoliť mi dotýkať sa jej. Úžasné! Raz by ma mohla nejaká doslova aj znásilniť!

JANO (32), manažér

Pre mňa bola výbornou milenkou tá, čo trochu zabudla na seba a svoje potreby a maximálne sa snažila, aby urobila mňa. Tým myslím, že ma vnímala celého, pričom zapojila všetky svoje zmysly. Reagovala na každý môj pohyb, každý vzdych. Niektoré si to ešte aj pri takejto „práci“ dokážu užívať, hoci je to asi zriedkavé. Ale presne takéto sú podľa mňa najlepšie z najlepších. Ak má muž odpadnúť a ona byť tou nezabudnuteľne dobrou milenkou, tak ona musí byť tá, ktorá udáva takt aj rytmus. Môže pri tom čerpať z debaty, ktorú s mužom viedli pred tým, než sa dostali do postele. Je fajn, keď už žena niečo vie o mužových predstavách a túžbach ešte pred tým, než sa s ním prvýkrát vyspí. A najlepšie je, že sa ho to nepýta na rovinu „Počuj, ako to máš rád?“, ale zistí si to nenápadne cez dvojzmyselné otázky a odpovede.

MAREK (28), herec
Nikdy nezabudnem na jej tanec v mojom lone. Sedel som v kresle, ona prišla, zavrtela sa na vysokých podpätkoch, nadvihla sukňu, pod ktorou nemala nohavičky, iba podväzky, sadla si na mňa a predviedla to najdivokejšie rodeo, aké som kedy zažil. Milujem, keď sa žena vie hýbať, keď mi napríklad zatancuje dráždivý striptíz. Niet divu, že najlepšie sú vždy tanečníčky. Takisto túžim po žene – nymfe, ktorá bude sex milovať a bude ho chcieť praktizovať minimálne tak často ako ja. A ešte mám rád hru „Smieš sa pozerať, nemôžeš sa hrať“, keď sa pred mojím zrakom nehanebne  oddáva masturbácii a nedovolí mi pridať sa. Uf, už teraz sa začínam potiť.


RIŠO (29), inžinier

Čo robí milenku sexuálnou bohyňou? V prvom rade je to pohyb. Ženská jednoznačne musí byť ohybná. Ženy, ktoré športujú alebo tancujú, to vedia. Telo sa musí prispôsobiť telu, kopírovať pohyby druhého, inak sa dvaja nikdy nezladia. V druhom rade u mňa boduje taká, čo ma vie prekvapiť, spraviť niečo, čo by som od nej nečakal. Napríklad, keď zistím, že napohľad krehká nežná kráska sa vie v posteli odviazať a miluje análny sex. Jedna baba ma raz prekvapila tým, ako sťahovala svalstvo panvového dna a neuveriteľne pulzovala vo vagíne. Prekvapilo ma to, lebo tak intenzívne som to ešte nezažil. Nie je to síce to najdôležitejšie, ale je to veľmi príjemné. A tretím dôležitým bodom je vedieť dať rozkoš hlasno najavo. Ale zase nie príliš, aby dotyčná svojím krikom nepobudila celé sídlisko, to už je príliš vulgárne. A na vrchole toho všetkého stojí najdôležitejšia vec – žena musí byť pri sexe maximálne uvoľnená, inak to stojí za prd. Uznávam však, že je to hlavne práca muža, aby sa pri ňom žena dokázala uvoľniť.

PS LA FEMME:

Nikdy sa nenechajte rozhádzať, keď z vás chlap tak celkom neodpadne. Sex je veľmi individuálna záležitosť a dosť veľa závisí od toho, ako si dvaja sadnú. Ak vám to raz nevyšlo, nemusela to byť len vaša vina.

PLUSOVÉ BODY
Tie od každého mužského jedinca určite získate za:
•    anál
•    deep throut – orálny sex až na doraz
•    kreativitu a iniciatívu
•    hranie sa s jeho zadkom
•    keď sa pred ním ochutnáte
•    keď budete animálna

Autor: ZUZANA GREIZINGEROVÁ
Foto: ISIFA, SHUTTERSTOCK


- - Inzercia - -